• Turnieje międzynarodowe

• Spotkania ze znanymi sportowcami

• Spotkania z mistrzami

Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach – Suwałki 2018

NYXM4863Wspaniale zaprezentowały się nasze uczennice podczas kończących się dzisiaj Mistrzostw Polski w Sztafetach i Wielobojach – Suwałki 2018 r.
Patrycja Pełka zakwalifikowała się do reprezentowania naszego województwa w sztafecie szwedzkiej. Biegnąc na pierwszej zmianie (100m) zajęła wraz z koleżankami III miejsce.
Kamila Kamińska reprezentowała nasz klub SKS KUSY KRAKÓW w 5 boju LA U16. Zakończyła rywalizację na 8 miejscu, ustanawiając rekord życiowy w skoku wzwyż (157 cm), na 600 m i w wieloboju (2631 pkt.)

IMG_20180519_14393319 maja MKS Jordan Kraków wyruszył do Suchej Beskidzkiej na Zawody Pływackie z okazji 10-cio lecia klubu UKS Jasień. Zawodnicy naszej szkoły stawali na podium w wyścigach indywidualnych oraz wywalczyli puchar za pierwsze miejsce w wyścigu sztafetowym! :)

15.05 w hali Com COM Zone odbyły się Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Krakowa w piłce ręcznej. Nasze dziewczyny najpierw w półfinale pewnie pokonały SP 31 a następnie w finale rozgromiły Gimnazjum Gortata.
W piątek walczymy dalej o Mistrzostwo Województwa Czytaj więcej

Złote medale dla naszych uczennic

received_1910020662402046[1]W hali ComComZone w dniu 8.05. odbył się Finał Igrzysk Szkolnych o Mistrzostwa Krakowa w mini piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęta z klas 5, 6, 7. Nasze dziewczęta stanęły na wysokości zadania i zajęły I miejsce. BRAWO !!! Czekamy na dalsze zwycięstwa.

Już w piątek będą walczyć w finale wojewódzkim w Nowym Sączu. Trzymamy kciuki  Czytaj więcej

MINI HANDBALL TOUR Dziewcząt

IMG-20180428-WA0004 — kopiaW sobotę 28.04. piłkarki ręczne klas 4 i 5 uczestniczyły w Rudzie Śląskiej w turnieju Mini Handball Tour dziewcząt.

Pomimo majówki oraz rannych godzin, nasze dziewczęta stanęły na wysokości zadania i pokazały bardzo dobrą grę. Nie zabrakło zaciętych pojedynków, pięknych akcji oraz interwencji bramkarek. Czytaj więcej

XXIII Podlaski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

20180422_113459 — kopia W dniach 20-22.04.2018 w Siemiatyczach odbył się XXIII Podlaski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, w którym brały udział zespoły SKS Kusego Kraków.

W grach eliminacyjnych zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli I miejsce w swoich grupach i awansowali do półfinału. Nadmienić trzeba, że chłopcy grali w kategorii starszej. W meczu półfinałowym dziewczęta zwyciężyły z klubem z Siemiatycz i pewnie awansowały do finału. W finale po zaciętym pojedynku przegrały 15:17 z Varsovią i zostały srebrnymi medalistkami turnieju. Czytaj więcej

XXXVIII Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik Cup

W dniach 6 – 8 kwietnia 2018 rozegrany został w Krakowie XXXVIII Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik Cup. Organizatorem turnieju od lat jest Szkolny Klub Sportowy „Kusy” przy Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie.

Przez 3 dni walczyliśmy na boisku, była radość z odniesionych zwycięstw, łzy i niedosyt po przegranych meczach.

Przeżyjmy te chwile jeszcze raz, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę i sportowe emocje!