Dni otwarte 2024 w SP91

Zapraszamy na „DNI  OTWARTE ” w Szkole Podstawowej  nr 91  1 i 2 marca 2024r.

Podczas Dni Otwartych będą mogli  Państwo zobaczyć naszą szkołę. Istnieje również  możliwość konsultacji i rozmowy z  Nauczycielami, Trenerami, Pedagogiem szkolnym oraz Dyrekcją.

Serdecznie zapraszamy!

Aby zostać uczestnikiem  „Dni otwartych”  SP 91 w dniach 1 i 2 marca 2024r. należy dokonać elektronicznej rezerwacji :

1. Rezerwacji terminu wizyty w szkole można dokonywać przez Internet. W razie potrzeby, można  skorzystać z pomocy dzwoniąc do sekretariatu szkoły w godzinach 8.00 – 15.00. Numer telefonu: 12 644 – 24 – 75.
  2. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza.
  3. Każdy z Państwa po zarejestrowaniu się otrzyma informację zwrotną  na podany adres email, potwierdzającą zgłoszenie udziału w „Spacerze po szkole”.
  4. W przypadku rezygnacji z wizyty w szkole prosimy o anulowanie rezerwacji poprzez przesłanie maila na adres: dzienotwarty.sp91@zsos1.pl z informacją o zarezerwowanym terminie i godzinie lub telefonicznie w godzinach 8.00 – 15.00 na numer tel. 12 644 – 24 – 75.
  5. Prosimy o zwrócenie uwagi przy wyborze terminu wizyty w naszej szkole. Proszę zaznaczyć tylko jeden termin (dzień/godzinę).