Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

os. Handlowe 4, 31-935 Kraków

Grafika z bałwankiem.

UDANYCH FERII

Drodzy Uczniowie! Za Wami kilka miesięcy ciężkiej pracy i nauki. Czas na zasłużony odpoczynek. Z tej okazji Rada Rodziców życzy Wam udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Niech ten czas dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń, odpoczywajcie, cieszcie się przygodami. Wracajcie z nową energią do nauki w II semestrze.

Zdjęcie pracy

LAUREATKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie tradycja i współczesność” organizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zostały uczennice SP nr 91: Ewelina Pasionek (klasa 5 A), Roksana Kowzuń (klasa 5 D), Emilia Morawska  (klasa 6 B) oraz Zofia Skoraczewska (klasa 8 B). Opiekunem uczniów od Kusego był nauczyciel plastyki i sztuki: p. Bogdan Haniebnik.…
Czytaj dalej

Gwiazdka dla schroniska

W naszej szkole, kolejny raz, odbyła się zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających w krakowskim schronisku. Dzieci z klas I-III nie pozostały obojętne na los zwierząt i chętnie włączyły się w akcję „Gwiazdka dla schroniska”. Mamy nadzieję, że zebrane dary pomogą zwierzętom przetrwać zimowy czas.

Zdjęcie

Szlachetna Paczka dla Pani Władysławy

I w tym roku (2021) ponownie otworzyliśmy swoje serca, by pomóc potrzebującym. Jako Społeczność SP 91 w Krakowie włączyliśmy się w organizację Szlachetnej Paczki.

Konkurs THE UK IS OK

Wigilia w klasie II d

W tym roku mogliśmy wreszcie urządzić klasową wigilię. Składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy, rozwiązywaliśmy świąteczne quizy, bawiliśmy się w kalambury.    

Zdjęcie główne
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

Grafika z gazety

Uczniowie SP 91 są eko!

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem pt: „Uczniowie SP 91 są eko!”, w którym zostały opisane działania zrealizowane w ramach szkolnego projektu ekologicznego „Szkolny Ogród Czterech Żywiołów” w roku szkolnym 2020/2021. Artykuł ukazał się w grudniowym numerze (12/208/2021) „Hejnału Oświatowego” – Miesięcznika Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, strony 22 – 23. Bardzo dziękujemy: Dyrekcji,…
Czytaj dalej