Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

Funkcjonowanie placówki SP91

Szanowni Państwo, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zwracamy się z prośbą o wykorzystanie innych sposobów załatwiania spraw, niż bezpośrednia wizyta w siedzibie szkoły do dnia 10 kwietnia 2020r. włącznie (z…
Przeczytaj więcej

Wirtualny ogród

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Stworzyliśmy wspólnie wspaniały „WIRTUALNY OGRÓD” 

Doświadczenia chemiczne podczas nauki online

Ostatnie tygodnie kończącego się roku szkolnego upłynęły na zdalnej nauce. Większość uczniów wykazała się w jej trakcie dojrzałą postawą i zaangażowaniem, o czym świadczą m.in. wykonywane prace. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Karta rowerowa 2020

W dniach 2-4 czerwca 2020 roku odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na kartę rowerową. Egzamin przeprowadzany był we współpracy ze Strażą Miejską.

Konkurs ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”

W maju 2020 r. został zorganizowany on-line konkurs biblioteczno-ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.

KONKURS ANTYCZNY

Patrycja Arczyńska uczennica klasy 8B zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „W Kręgu Mitów i Kultury Antycznej”.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020

Od wtorku przez kolejne trzy dni: 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie pisali egzamin ósmoklasisty.

Ósmoklasistom życzymy…

Drodzy Ósmoklasiści, Przed Wami ważny moment – egzamin ósmoklasistyn, który sprawdzi wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki w szkole podstawowej. Życzymy, aby uzyskane wynikim, pozwoliły Wam kontynuować naukę w wybranej szkole średniej, abyście mogli nadal rozwijać swoją wiedzę i pasję. Powodzenia!

WYCINANE WIERSZE – KLASA 6D

To były trudne chwile: kwiecień 2020 roku. Tak bardzo chcieliśmy wyjść na zewnątrz, by cieszyć się słońcem, a tu… przymusowy pobyt w domu, ograniczenie spotkań z rówieśnikami i nauczanie zdalne…