Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

Zapraszamy!

Lektura w pudełku – klasa 5e

Kilka dni przed feriami uczniowie z klasy 5E z naszej szkoły przygotowali projekt „Lektura w pudełku” poświęcony powieści Ferenca Molnára pt. Chłopcy z Placu Broni.

Nasza dzielnica wciąż nowa i kolorowa

Zosia Łapajerska, uczennica kl.6d zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym: „Nasza dzielnica wciąż nowa i kolorowa”.

Program „Bezpieczna Szkoła”

Szkoła Podstawowa nr 91 uczestniczy w roku szkolnym 2019/2020 w realizacji „Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018 – 2020 Bezpieczny Kraków – Bezpieczna Szkoła”.

Dzień Patrona Szkoły

Przypadający 15 stycznia Dzień Patrona naszej szkoły Janusza Kusocińskiego został uczczony tradycyjnie na sportowo. 

Laureaci konkursu plastycznego

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach artystycznych sportowców od Kusego.

Mikołajki klasy 6e

Dnia 11 grudnia 2019 roku klasa 6e wybrała się do Laser Parku „Zoltar” z okazji klasowych mikołajek. Sam park znajduję się na Osiedlu Teatralnym, więc niedaleko szkoły. W parku znajduje się sporo atrakcji takich jak np. laserowa strzelnica, labirynt luster i paintball laserowy. My mieliśmy dostęp tylko do tych 3 atrakcji.

Konkurs na Bombkę Jubileuszową rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło 78 prac! Wykonaliście bombki wykorzystując bardzo ciekawe techniki plastyczne. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i tak liczny udział.

Życzenia świąteczne

BohaterON

Uczniowie klas ósmych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji BohaterOn, która polega na napisaniu i wysłaniu pocztówki do żyjących uczestników Powstania Warszawskiego.