im. Janusza Kusocińskiego

ZEMSTA W TEATRZE IM. J. SŁOWACKIEGO

„Bo ja rzadko kiedy myślę, / Alem za to chyża w dziele” – sama o sobie mówi Podstolina w momencie przybycia do Rejenta Milczka. Złamała słowo dane wcześniej Cześnikowi. O konsekwencjach takiego postępowania uczniowie klas 7B i 7C naszej szkoły mogli przekonać się, oglądając w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie komedię zatytułowaną „Zemsta”.

Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż dziewcząt

Dnia 26 marca odbyły się Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż dziewcząt.

Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych

Dnia 16 marca 2019 r. na terenach zielonych AWF Kraków odbyła się pierwsza edycja zawodów w ramach Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych.

Mały ogrodnik – witaminy do kanapek

Nasza szkoła bierze udział w akcji pt. „Mały ogrodnik- witaminy do kanapki”. Pod nazwą „Mały ogrodnik” kryje się seria akcji mających na celu promowanie postaw ekologicznych wśród dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Bardzo prosimy, by dzieci zabrały ze sobą obuwie sportowe oraz wodę do picia.

III NOWOHUCKI FESTIWAL NAUKOWY w SP 91

W piątek 15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie, os. Handlowe 4 odbył się III Nowohucki Festiwal Naukowy, czyli inaczej dzień otwarty szkoły.

Nowohucka podróż za jeden uśmiech

Nadszedł czas na podsumowanie „Nowohuckiej podróży za jeden uśmiech” Samorządu Od Kusego organizowanej w ramach konkursu Urzędu Miasta Krakowa pt. Samorządowa Liga Mistrzów. Zapraszamy do galerii samorządu, gdzie można przeczytać o zrealizowanych w bieżących roku szkolnym konkursowych Super Akcjach.

Kids Athletics Poruba 2019

Zawodnicy SKS Kusy Kraków brali udział w międzynarodowych zawodach Kids Athletics Poruba 2019, które 9.02 odbyły się w czeskiej Ostravie.

Tydzień Dobrego Słowa

W dniach 4-8.02.2019 rok odbył się Tydzień Dobrego Słowa, w którym podjęto działania:

Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów młodszych w LA

W sobotę 2.02.2019r.w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów młodszych w LA.