Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

Funkcjonowanie placówki SP91

Szanowni Państwo, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zwracamy się z prośbą o wykorzystanie innych sposobów załatwiania spraw, niż bezpośrednia wizyta w siedzibie szkoły do dnia 10 kwietnia 2020r. włącznie (z…
Przeczytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – drzewko

W piątek 26 czerwca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – bardzo uroczyste, choć z powodu Covid – 19 nietypowe.

Wirtualny ogród

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Stworzyliśmy wspólnie wspaniały „WIRTUALNY OGRÓD” 

Doświadczenia chemiczne podczas nauki online

Ostatnie tygodnie kończącego się roku szkolnego upłynęły na zdalnej nauce. Większość uczniów wykazała się w jej trakcie dojrzałą postawą i zaangażowaniem, o czym świadczą m.in. wykonywane prace. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Karta rowerowa 2020

W dniach 2-4 czerwca 2020 roku odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na kartę rowerową. Egzamin przeprowadzany był we współpracy ze Strażą Miejską.

Konkurs ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”

W maju 2020 r. został zorganizowany on-line konkurs biblioteczno-ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.

KONKURS ANTYCZNY

Patrycja Arczyńska uczennica klasy 8B zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „W Kręgu Mitów i Kultury Antycznej”.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020

Od wtorku przez kolejne trzy dni: 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie pisali egzamin ósmoklasisty.

Ósmoklasistom życzymy…

Drodzy Ósmoklasiści, Przed Wami ważny moment – egzamin ósmoklasistyn, który sprawdzi wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki w szkole podstawowej. Życzymy, aby uzyskane wynikim, pozwoliły Wam kontynuować naukę w wybranej szkole średniej, abyście mogli nadal rozwijać swoją wiedzę i pasję. Powodzenia!