Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

arkusz

Już w drugim etapie Olimpiady z j.angielskiego!

W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego  J.ANGIELSKIEGO wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Starali się bardzo, gdyż jak co roku, konkurs to duże wyzwanie intelektualne.

Podziękowanie

Logo #SzkoladoHymnu!

#SzkołaDoHymnu!

We wtorek 10 listopada w dniu poprzedzającym Narodowe Święto Niepodległości punktualnie o godzinie 11.11 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.

Uczniowie jedzący makaron

Świetlicowy Dzień Makaronu

W dniu 25 października cały świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Makaronu. Dzień później uczniowie z klas 3A i 3D brali udział w zajęciach zorganizowanych specjalnie z tej właśnie okazji.

Plakat Patroni Krakowskich Ulic

Konkurs Patroni Krakowskich Ulic. VIII edycja.

Konkurs Patroni Krakowskich Ulic. VIII edycja.

Na zdjęciu znajdują się chłopcy

Dzień Chłopaka

30 września w naszej klasie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. W tym dniu pani Agnieszka zorganizowała wiele wesołych zabaw. Świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki. Chłopcy musieli przejść próbę odwagi zapraszając swoje koleżanki do tańca, próbę mądrości, rozwiązując zagadki.

Logo aplikacji MS Teams

Zabezpieczony: MICROSOFT TEAMS – uczniowie

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

KOMUNIKAT STOŁÓWKA

Stołówka szkolna rozpoczyna prace od 1 Października 2020 r. Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą telefoniczną u ajenta stołówki szkolnej pod numerem telefonu: 509-972-070 lub meilowo: aldenteobiady@op.pl Przy zapisach za pomocą meila proszę podac numer telefonu rodzica. Decyzje z MOPS prosimy wysyłać na meila w formie zdjecia lub skanu lub MMS na telefon komórkowy ajenta. JEDYNĄ…
Przeczytaj więcej

Pod znakiem Jubileuszu – szkolny konkurs

Konkurs dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie.