im. Janusza Kusocińskiego

os. Handlowe 4, 31-935 Kraków

Plakat - rekrutacja

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Bioróżnorodność ziemi”

Konkurs był skierowany do wszystkich Uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie makiety przestrzennej – przekrój ziemi – pokazującej rodzaje gleby, zwierzęta żyjące na ziemi i pod ziemią, roślinność. Do wykonania makiety można było wykorzystać materiały naturalne i surowce wtórne.

AKCJA INTEGRACJA

Czekamy na Was!

Zrzut ekranu

Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do obejrzenia akademii przygotowanej przez uczniów klasy 4b.

Zrzut ekranu

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Data 3 maja 1791 roku należy do najważniejszych w historii Narodu i państwa Polskiego. Konstytucja 3 Maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej) nowoczesną ustawą zasadniczą. Jej uchwalenie było największym osiągnięciem obradującego Sejmu Czteroletniego zwanego również Wielkim.

Katedra Kraków

Konkurs dla uczniów klas piątych szkoły podstawowej

ZABYTKI STAREGO KRAKOWA  Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów wiedzy o zabytkach rodzinnego miasta.  Każdą klasę piątą reprezentuje drużyna składająca się z trzech osób.

Grupa

Małopolska Liga Dzieci

24 kwietnia 2021r. Nasi 10 i 11-letni zawodnicy wystartowali na zawodach z cyklu Małopolska Liga Dzieci, gdzie w klasyfikacji generalnej zajęli III miejsce.

Śmieszny mem o Klarze

Lekturowe Mem(love)

Czy czytanie lektur musi kojarzyć się z nudą? Nie! Czy omawianie lektur musi być nudne? Oczywiście……., że nie! Udowadniają to uczniowie klasy 6D oraz 7C, którzy zainspirowali się lekturami ze szkolnego wykazu. „Zemsta” oraz „Szatan z siódmej klasy” stały się inspiracją do stworzenia MEM-ów, które bawią do łez.

Logo Spis Ludności
Grafika przedstawiająca drzewo w szkle.

Kiedy dbamy o środowisko dbamy o siebie

Od połowy marca 2021 młodzież klas szóstych realizowała na technice dział o ekologii pod hasłem Kiedy dbamy o środowisko dbamy o siebie.

SBO - grafika

Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki głosowania

W dniach 24 – 31 marca 2021 r. zostało przeprowadzone głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki głosowania społeczności uczniowskiej prezentują się następująco: