Wycieczka do ogrodzieńca
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym wyjście naszej klasy. Udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo Magii”.
18 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla klasy 3a :)Były lekcje, kino i na koniec dnia… piknik.
W ostatnim czasie uczniowie klasy 4a mieli okazję uczestniczyć w dwudniowej wycieczce do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.
W dniach 13-17 czerwca 2026r uczniowie naszej szkoły z klas 4, 5 oraz 6 uczestniczyli w wyjeździe na EuroWeek, zorganizowanym przez Panią Martynę Wandor. Było to pięć dni pełnych nauki, integracji oraz wielu niezapomnianych doświadczeń.
11 czerwca klasa 3b wybrała się na wyjątkową wycieczkę do Muzeum Fotografii MuFo w Krakowie.
Wycieczka, czyli liczne atrakcje! Zwiedziliśmy zabytkowy dwór magnacki i Niemczówkę. Wiele emocji dostarczyła nam wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci i gra terenowa. Krajobraz świętokrzyski oglądaliśmy z ruin zamku w Chęcinach.
Uczniowie klasy 4c odwiedzili Muzeum Iluzji – wyjątkowe miejsce, w którym nauka spotyka się ze sztuką i zabawą. Podczas zwiedzania dzieci mogły odkrywać tajemnice iluzji optycznych, poznawać ciekawe zjawiska z zakresu fizyki i optyki oraz zmierzyć się z różnorodnymi łamigłówkami.
Czerwiec to czas, gdy wszyscy marzą o wakacjach. Wycieczka do Zatorlandu była wspaniałą okazją do połączenia nauki z zabawą oraz rozwijania nowych pasji. Chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami z tego wyjątkowego dnia. My już jesteśmy w wakacyjnych nastrojach! A Wy?
Dnia 25 marca 2026 roku uczniowie wszystkich klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau. Jest to jedno z najważniejszych miejsc pamięci na świecie, upamiętniające ofiary niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.