Wizyta w kinie

Dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym wyjście naszej klasy. Udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo Magii”.
Po przybyciu do kina zajęliśmy miejsca na sali i obejrzeliśmy film. Opowiadał on o niezwykłych przygodach bohaterów związanych z magicznym drzewem. Film był bardzo ciekawy, pełen emocji i efektów specjalnych. Szczególnie podobały nam się fantastyczne wydarzenia oraz przesłanie o przyjaźni, odwadze i współpracy.
Wszyscy spędziliśmy czas w miłej atmosferze, a wyjście było okazją do wspólnej zabawy i integracji przed zakończeniem roku szkolnego.






















