Wycieczka do ogrodzieńca

Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Był to dzień pełen ciekawych odkryć, pięknych widoków i wspólnych przygód. Wróciliśmy z bagażem nowych doświadczeń, uśmiechami na twarzach i mnóstwem miłych wspomnień.





















