Wycieczka do ogrodzieńca
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym wyjście naszej klasy. Udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo Magii”.
18 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla klasy 3a :)Były lekcje, kino i na koniec dnia… piknik.