Nasi uczniowie w finale programu „Krakowscy Uczniowie Ratują Życie”!
Dziś reprezentantki naszej szkoły wzieły udział w finałowej turze miejskiego programu „Krakowscy Uczniowie Ratują Życie”. Był to dzień pełen emocji, zaangażowania i świetnej atmosfery.





















