Klasa lekkiej atletyki

OFERTA EDUKACYJNA KLASY CZWARTEJ O PROFILU

LEKKA ATLETYKA

Szanowni Państwo,

Rusza nabór do klas sportowych naszej Szkoły. Bardzo miło będzie nam gościć Państwa dzieci w klasie sportowej o profilu lekka atletyka.

Do klasy zapraszamy dzieci o wysokiej sprawności fizycznej, dobrym zdrowiu poświadczonym  orzeczeniem lekarskim – ale przede wszystkim takie, dla których ważne jest rozwijanie sportowej pasji, lubią się ruszać oraz chciałyby w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej na różnym poziomie.

Gwarantujemy dobrą zabawę oraz świetne warunki do realizacji swoich planów.

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy:

– wszechstronny rozwój fizyczny,

– opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej,

– opiekę lekarską,

– profesjonalną bazę treningową,

– udział  w zawodach, możliwość reprezentowania szkoły

– udział w obozach sportowych

Uczniowie klasy sportowej o profilu lekka atletyka w zawodach organizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki reprezentują przyszkolny klub sportowy SKS Kusy Kraków .

Najlepsi zawodnicy – uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zgrupowaniach szkoleniowych Małopolskiego Związku Lekkiej Atletki

W ramach oddziału sportowego Szkoła Podstawowa nr 91 realizuje 10 godzin zajęć sportowych, w tym 6 godzin szkolenia sportowego z lekkiej atletyki oraz 4 godziny wychowania fizycznego w ramach ramowego planu nauczania szkoły podstawowej (jedna na basenie).

Wszystkie dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji znajdują się w zakładce DOKUMENTY.

Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu szkoły, os. Handlowe 4.

Serdecznie zapraszamy!

TESTY: