Oferta – klasa pierwsza pływacka

OFERTA EDUKACYJNA KLASY PIERWSZEJ O PROFILU PŁYWACKIM – ZAJĘCIA

SPORTOWE

• Program zajęć treningowych klasy 1 pływackiej przewiduje codzienne uczestnictwo dzieci w szkoleniu w wodzie, łącznie 5 godzin w tygodniu.
  • Dzieci uczą się i doskonalą pływanie wszystkimi stylami.
  • Ponadto codziennie prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe wychowania fizycznego, w wymiarze 5 godzin tygodniowo  (2 godziny realizują trenerzy, a 3 godziny wychowawca klasy).
  • Dzieci z klas pływackich startują w zawodach organizowanych przez MOZP. Klub Jordan organizuje obozy letnie dla swoich zawodników.
  • Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę internetową: http://jordankrakow.com.pl/  oraz profil na facebooku, gdzie można obejrzeć zdjęcia z zawodów.

W klasie trzeciej Rodzice ponownie decydują o dalszej formie edukacji. Mogą kontynuować, za zgodą trenerów, pływanie lub wybrać inną dyscyplinę od klasy czwartej, ewentualnie zrezygnować z uprawiania sportu przechodząc do klasy ogólnej.

Sekretariat szkoły nie prowadzi zapisów na testy.
Rodzic z dzieckiem idzie bezpośrednio na basen i w kasie informuje panią, że przyszedł na testy sprawnościowe.
Nie jest pobierana wówczas żadna opłata.

Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej na basenie szkolnym odbędzie się zgodnie z terminarzem zamieszczonym poniżej:

-6.03.2024r. godz. 17:00-18:00

-8.03.2024r. godz. 17:00-18:00