Jesienna Zbiórka Makulatury, baterii i plastikowych nakrętek odbędzie się w dniach 15-17.10.2019 przy wejściu na halę sportową.
Zapraszamy do udziału

Szanowni Państwo,
W wyniku wyborów nowej Rady Rodziców działającej w naszej szkole, informujemy:
Przewodnicząca Rady została pani Aneta Paluch
Zastępcą została Pani Anna Zarzycka
Skarbnikiem pani Małgorzat Pleszyńska
Łącznikiem ze szkołą pani Magdalena Chajdecka
Kolejne zebranie Rady nastąpi 23 października o godz. 18.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Szanowni Państwo,

Społeczna Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania za współpracę w roku szkolnym 2018/19. Dzięki Państwa dobrowolnym wpłatom oraz pozyskanym przez nas funduszy braliśmy czynny udział w życiu Szkoły. Mogliśmy pomóc w organizacji wielu imprez dla dzieci. Zorganizowaliśmy Mikołaja, Dzień Dziecka, wyjścia do kin i teatrów, wyjazdy na zieloną szkołę i obozy zimowe i letnie. Byliśmy fundatorami nagród za różne konkursy. Wspomagamy samorząd szkolny, szkolną kuchnię, bibliotekę i gabinet higienistki szkolnej.
Pomagamy finansować i organizować imprezy sportowe: Dzień Sportu, Lajkonik, Miting Kraka, Igrzyska Młodzieży, Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu, okolicznościowe turnieje piłki ręcznej oraz wiele wiele innych imprez. Wszystkie nasze działania skierowane są na dzieci.

Podsumowując, dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy i dobrowolnych wpłat na działalność Rady Rodziców w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że z okazji Jubileuszu 60-lecia Szkoły będziemy mogli czynnie włączyć się w jego organizację.

Dziękujemy serdecznie

Zapraszamy na zebranie zdawczo wyborcze które odbędzie się dnia 25.09. o godz. 18.00 w szkolnej stołówce.

Wpłaty na Społeczną Radę Rodziców w roku 2019/2020: 70zł/rok/1 dziecko, drugie dziecko w szkole 35zł/kolejne-zwolnione

Opłata ksero: 30,00zł na cały rok.

Wpłaty będą przyjmowane w dniu zebrania 17.09.2019 w pokoju nr 13 w godz. 17.45-19.30

Wszelkie podania o pomoc należy składać w pokoju nr 13 w  terminach:

• do 23.09.19.,
  • 21.10.19.,
  • 25.11.19.,
  • 07.01.2020r.

OFERTA – UBEZPIECZENIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, że oferty na ubezpieczenie dzieci przyjmowane są do dnia 6.06. w sekretariacie szkoły.
Zainteresowanych zapraszamy do przedstawienia oferty na zebraniu w tym dniu o godz.18.00 .
Społeczna Rada Rodziców

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy:
Życzę zdrowia i radości Wam z okazji Wielkiej Nocy i Dyngusa mokrutkiego by Wam szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Wam nic nie brakowało.
Życzenia wielkanocne składa Społeczna Rada Rodziców

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok.

Życzy Społeczna Rada Rodziców SP91.

Słodkie Mikołajki w szkole

Po raz kolejny Społeczna Rada Rodziców naszej Szkoły zorganizowała Mikołajki.
Każdy uczeń dostał słodki prezent. Był to lizak -Czapka Mikołaja-produkt bezglutenowy, ręcznie robiony o smaku malinowym bez sztucznych barwników.

Życzymy smacznego!

Szanowni Państwo,

przekazuję Państwu treść maila od pani której przekazaliśmy zebrane nakrętki.

Drodzy uczniowie, szanowna Rado Rodziców
Nazywam się Barbara Iwińska, jestem żoną Dominika, który uległ ciężkiemu wypadkowi w lipcu tego roku.
Ze względu na koszty rehabilitacji, które są dla mnie nie do udźwignięcia, rozpoczęliśmy akcję zbierania nakrętek, aby w ten sposób zebrać trochę funduszy.
Chciałam serdecznie podziękować za podarowane Nam zakrętki, których ilość dzięki Wam wywołała łzy radości, że są ludzie, którzy mają tak wielkie serca i chcą Nam pomóc.
Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich uczniów oraz rady rodziców. Jak również cytując Jana Pawła II – Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi jesteście wielcy.
DZIĘKUJĘ

Barbara Iwińska

Szanowni Państwo,
Miło mi poinformować Państwa o wynikach jesiennej zbiórki makulatury. Udało się zebrać 12480kg!
Zwyciężyły klasy:
     w kategorii klas 1-4SP:

• 1a-2478kg
  • 4d-741kg
  • 3c-692kg

w kategorii klas 5-8 i III GIM:

• 7C-1169KG
  • 7B-761KG
  • 5A-729KG

Dla tych klas przewidziane są nagrody.
Każdy uczeń ,który zaangażował się w naszą akcję dostaje od wychowawcy uwagę pozytywną.
Bardzo dziękujemy za każdy oddany kilogram,puszkę,baterię czy nakrętkę.

Społeczna Rada Rodziców

Dnia 25.09.2018r. odbyło się zebranie Społecznej Rady Rodziców, na którym wybrano Prezydium SRR w osobach:

1. Paluch Aneta-przewodnicząca
  2. Ewa Reguła-zastępca
  3. Alicja Leśniewska-skarbnik
  4. Magdalena Chajdecka-łącznik ze szkołą

Wpłaty na Społeczną Radę Rodziców na rok 2018/19

Prezydium SRR na zebraniu ustaliło składkę na rok szkolny 2018/19 w wysokości 70zł/rok na 1-sze dziecko, drugie dziecko 35zł, każde kolejne dziecko zwolnione z opłat. Wpłata jest dobrowolna.Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy.

W dniach 16-18. SRR zaprasza do udziału JESIENNEJ ZBIÓRCE MAKULATURY.     Zbieramy makulaturę, puszki aluminiowe, zakrętki plastikowe oraz baterie. Najlepsze klasy otrzymają nagrody. Dochód zostanie przekazany na bieżące dofinansowania dla uczniów (wycieczki, wyjścia do kina, teatru, obiady i tp.)