Szanowni Państwo,

przekazuję Państwu treść maila od pani której przekazaliśmy zebrane nakrętki.

Drodzy uczniowie, szanowna Rado Rodziców
Nazywam się Barbara Iwińska, jestem żoną Dominika, który uległ ciężkiemu wypadkowi w lipcu tego roku.
Ze względu na koszty rehabilitacji, które są dla mnie nie do udźwignięcia, rozpoczęliśmy akcję zbierania nakrętek, aby w ten sposób zebrać trochę funduszy.
Chciałam serdecznie podziękować za podarowane Nam zakrętki, których ilość dzięki Wam wywołała łzy radości, że są ludzie, którzy mają tak wielkie serca i chcą Nam pomóc.
Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich uczniów oraz rady rodziców. Jak również cytując Jana Pawła II – Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi jesteście wielcy.
DZIĘKUJĘ

Barbara Iwińska

Szanowni Państwo,
Miło mi poinformować Państwa o wynikach jesiennej zbiórki makulatury. Udało się zebrać 12480kg!
Zwyciężyły klasy:
     w kategorii klas 1-4SP:

• 1a-2478kg
  • 4d-741kg
  • 3c-692kg

w kategorii klas 5-8 i III GIM:

• 7C-1169KG
  • 7B-761KG
  • 5A-729KG

Dla tych klas przewidziane są nagrody.
Każdy uczeń ,który zaangażował się w naszą akcję dostaje od wychowawcy uwagę pozytywną.
Bardzo dziękujemy za każdy oddany kilogram,puszkę,baterię czy nakrętkę.

Społeczna Rada Rodziców

Dnia 25.09.2018r. odbyło się zebranie Społecznej Rady Rodziców, na którym wybrano Prezydium SRR w osobach:

1. Paluch Aneta-przewodnicząca
  2. Ewa Reguła-zastępca
  3. Alicja Leśniewska-skarbnik
  4. Magdalena Chajdecka-łącznik ze szkołą

Wpłaty na Społeczną Radę Rodziców na rok 2018/19

Prezydium SRR na zebraniu ustaliło składkę na rok szkolny 2018/19 w wysokości 70zł/rok na 1-sze dziecko, drugie dziecko 35zł, każde kolejne dziecko zwolnione z opłat. Wpłata jest dobrowolna.Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy.

W dniach 16-18. SRR zaprasza do udziału JESIENNEJ ZBIÓRCE MAKULATURY.     Zbieramy makulaturę, puszki aluminiowe, zakrętki plastikowe oraz baterie. Najlepsze klasy otrzymają nagrody. Dochód zostanie przekazany na bieżące dofinansowania dla uczniów (wycieczki, wyjścia do kina, teatru, obiady i tp.)