Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 6.10.2022 na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.
 
Sztafeta dziewcząt młodszych (rocznik 2010 -2011) w ramach Igrzysk dzieci zajęła I miejsce, wygrywając z kolejną szkołą o 47 s. Dziewczęta uzyskały awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 26.10.2022 w Tomaszowie Lubelskim. Skład zwycięskiej drużyny: Emilia Morawska, Alicja Janowska, Wioletta Arabska, Martyna Hapek, Klaudia Piecuch , Paulina Pasionek. rez. Emilia Zych.
 
Dziewczęta starsze (rocznik 2008 – 2009) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej po zaciętej walce zajęły II miejsce . Skład srebrnej drużyny: Julia Klęk, Katarzyna Diakun, Małgorzata Korpet, Joanna Pytel, Natalia Doniec, Oliwia Zych. rez. Zuzanna Jastrzębska.
 

Pin It on Pinterest