Za nami krakowski finał szkolnego święta piłki ręcznej

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Za nami krakowski finał szkolnego święta piłki ręcznej

💥Za nami krakowski finał szkolnego święta piłki ręcznej ‼️‼️
 
W finale zmierzyły się najlepsze krakowskie szkoły, które powalczyły o puchary i nagrody sygnowane nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn.
Wygrywamy te zawody w kategorii dziewcząt i chłopców i puchary za I miejsce wędrujące w ręce naszych uczniów 🥇🏆🥇🏆
 
➡️Drużyna dziewcząt SP 91 wystąpiła w składzie: Ewelina Pasionek, Weronika Rossa, Julia Włodarczyk, Julia Mirowska, Aleksandra Mastalerz, Karolina Patla, Emilia Chmielowska, Malina Siewierska, Agata Policht, Joanna Klocek, Emilia Stępień, Wiktoria Michalik.
➡️Drużyna chłopców SP 91 I wystąpiła w składzie: Dawid Baran, Hugo Białek, Szczepan Faryj, Szymon Hyla, Mateusz Jędrzejek, Aleksander Misiak, Filip Mróz, Hubert Nalepa, Michał Nędza, Kacper Sikora, Kamil Zięba, Oskar Żuk.
 
W tych zawodach 4 miejsce zajęła drużyna SP 91 II
Gratulujemy sukcesów👏👏👏
 
 

Pin It on Pinterest