Niezapomniana wycieczka

Niezapomniana wycieczka

3 listopada uczniowie klasy III b i III d przeżyli niezapomnianą przygodę odkrywając wiele tajemnic i zaglądając w różne zakamarki Akademii Pana Kleksa.

Ich celem było odnalezienie magicznych przedmiotów należących do Profesora. Aby misja zakończyła się sukcesem wszyscy musieli wykazać się zręcznością, sprytem,wyobraźnią,determinacją i odwagą.Eksperymentując,szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania,rozwiązywali zagadki,pomagali Królowej Abie w ocaleniu planety przed katastrofą ekologiczną, pomyślnie ukończyli Szkołę Pilotów otrzymując kolejne wskazówki.
Z całego serca polecamy taką wycieczkę wszystkim, którzy są ciekawi świata: miłośnikom podwodnych głębin,bezkresnych tajemnic kosmosu, wielbicieli przygód i podróży.

1667835851903 (1)
« z 81 »