Nowości w bibliotece szkolnej cz.1

Nowości w bibliotece szkolnej cz.1

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana jest organizatorem konkursu „Promujemy Szkolny Budżet Obywatelski 2022”. Konkurs został skierowany do krakowskich szkół podstawowych samorządowych. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszych koncepcji promocji idei Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, które – ocenione i wybrane przez Komisję Konkursową – będą stanowiły podstawę do przyznania szkole środków finansowych przez Gminę Miejską Kraków w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego 2022 na realizację własnego projektu. Konkurs „Promujemy Szkolny Budżet Obywatelski 2022” ma na celu zachęcanie uczniów i uczennic do współdecydowania oraz aktywnego uczestnictwa w życiu Szkoły.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Pana Grzegorza Włodarczyka – Nasza Szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację projektów samorządowych. Z pozyskanych funduszy zostały już zakupione gry, puzzle oraz książki do biblioteki szkolnej. Wszystkie zakupione materiały wybierali uczniowie.

Poniżej prezentujemy co już udało się zakupić.