CZAS NAGRÓD I PODSUMOWAŃ

CZAS NAGRÓD I PODSUMOWAŃ

W ostatnim czasie odbyły się dwie gale podsumowujące rywalizację sportową za rok szkolny 2021/2022.

Podczas imprezy w Kamienicy podsumowującej rywalizację wojewódzką (organizator Małopolski Szkolny Związek Sportowy) – otrzymaliśmy statuetki z I miejsce zarówno w rywalizacji Igrzysk Dzieci jak i rywalizacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Dodatowo w konkurskie Aktywna Szkoła, który pilotażowo odbywał się województwie małopolskim zajęliśmy II miejsce.

Kilkanaście dni później  w Urzędzie Miatsa Krakowa otrzymaliśmy wyróżnienia za 2m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz 4m w Igrzyskach Dzieci – w ramach rywalizacji w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Wielkie gratulacje dla Uczniów oraz Nauczycieli naszej Szkoły za ciężką pracę oraz osiągnięte wyniki sportowe.