Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23 klas 1-3

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23 klas 1-3

Dziś rano, 23 czerwca o godz. 9:15 w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas młodszych.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz oczywiście uczniowie wraz z rodzicami wzięli udział w tym radosnym wydarzeniu. Po przemówieniach Pań Dyrektor Doroty Sowy- Kołodziej oraz Grażyny Dałkowskiej, uczniom zostały wręczone wyróżnienia oraz nagrody za ich osiągnięcia w nauce, zachowaniu i konkursach . Naszą uroczystość zakończył krótki program artystyczny klasy 2b, pod kierunkiem p. Agaty Klai- Wątroby. Po akademii Wychowawcy wraz ze swoimi klasami udali się do sal na wręczenie świadectw.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za zaangażowanie w roku szkolnym 2022/2023 i życzymy udanych wakacji 🙂