Nowy rok szkolny, nowe wyzwania!

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania!

Jak w każdym roku szkolnym Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji poprzez przygotowywanie się do konkursów przedmiotowych, projektów szkolnych i międzyszkolnych. Zachęcamy serdecznie wszystkich Uczniów do rozważenia udziału w konkursach tematycznych i kuratoryjnych oraz w innych projektach w roku szkolnym 2023/2024. Uczestnictwo w konkursowych zmaganiach to okazja do sprawdzenia swoich możliwości, rozwijania talentów oraz odnoszenia sukcesów, które nie tylko ułatwiają wstęp do wymarzonej szkoły średniej, ale także zostają w pamięci Ucznia i Nauczyciela na całe życie.
Zapraszamy do śledzenia ogłoszeń o konkursach i projektach i zgłaszania chęci udziału do nauczycieli!

Na zdjęciu:
Joanna Wisłowska – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego w roku szkolnym
2022/2023, uczennica klacy 6c z opiekunem naukowym Anną Stopą-Piwowarczyk. Uczennica w etapie finałowym konkursu zdobyła 74 na 80 możliwych do zdobycia punktów. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!