Moje wakacyjne skarby 2023 – wyniki projektu

Moje wakacyjne skarby 2023 – wyniki projektu

W dniu 5.10.2023 r. w obecności Pani wicedyrektor Moniki Nogi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom projektu pt.: „Moje wakacyjne skarby 2023”.
Zadanie projektowe polegało na zbieraniu przez okres letnich wakacji rozmaitych przedmiotów, charakterystycznych dla danego miejsca, które uczeń odwiedził. Przedmioty zostały spakowane do pudełka zatytułowanego „Moje wakacyjne skarby 2023”, oraz dołączona książeczka z opisem każdego przedmiotu. Do książeczki uczniowie dołączali zdjęcia, ilustracje, własnoręcznie wykonane prace plastyczne, opis okoliczności, w których został znaleziony przedmiot.
Laureaci projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody: worek, bidon, długopis, pisaki.
Wszyscy uczestnicy projektu bardzo zaangażowali się w przygotowanie prac. Każda praca jest bardzo indywidualna i zawiera wiele cennych pamiątek.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas w przygotowanie prac i tak liczną aktywność dzieci i młodzieży.
Poniżej przedstawiam prezentację multimedialną poszczególnych prac oraz fotorelację z rozdania nagród.
Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz