Gramy z Panem Kleksem – projekt dla klas 4

Gramy z Panem Kleksem – projekt dla klas 4

Od listopada do końca stycznia uczniowie klas 4 pracowali nad projektem gry planszowej inspirowanej lekturą szkolną pt. „Akademia Pana Kleksa” – „Gramy z Panem Kleksem”.

Zadaniem uczniów było samodzielne wykonanie gry planszowej zgodnie z zasadami: plansza, pionki, kostka do gry, instrukcja z zasadami.
Nagrodzone zostały dwie uczennice za szczególne zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania.

Poniższe prezentacje najlepiej odzwierciedlają ogrom włożonej pracy.

Projekt dla uczniów klas 4 został opracowany w ramach realizacji założeń programu Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025. Nagrody dla laureatów projektu zostały zakupione w ramach otrzymanego dofinansowania z programu Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.
mgr Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz