NATIVE SPEAKER W SZKOLE

NATIVE SPEAKER W SZKOLE

Nasza szkoła uczestniczy w programie “Native Speaker w każdej szkole”.  Jego celem jest obcowanie z autentycznie brzmiącym językiem angielskim poprzez spotkania z anglojęzycznymi Tutorami na żywo.  Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Tutlo nasi Uczniowie korzystają na lekcjach ze spotkań online i możliwości rozmowy z nauczycielami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych zupełnie darmowo. Dzieci mają również dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie przed i po lekcji mogą utrwalić poznany materiał. Ma on także atrakcyjną dla uczniów formę gier, filmików, quizów.

Rozmowy online są ekscytującym, a nieraz i wesołym doświadczeniem. Zadać pytania o życie Amerykaninowi mieszkającemu obecnie na Filipinach czy Australijczykowi w Chinach- nie każdy ma taką szansę w szkole!