Twórczo i kolorowo z legendą

Twórczo i kolorowo z legendą

W maju odbyło się rozstrzygnięcie konkurs dla uczniów z klas 3 pt.: „Twórczo i kolorowo z legendą”, który został zorganizowany przez bibliotekę szkolną w ramach podsumowania warsztatów o polskich legendach.

Zadaniem uczestników Konkursu było wykonanie pracy plastycznej przestrzennej: postać z wybranej legendy: smok wawelski, złota kaczka lub poznańskie koziołki.

Na konkurs wypłynęły 4 prace. Prace były wykonane zgodnie z tematem, bardzo starannie, estetycznie.

W kategorii pracy przestrzennej zostali nagrodzeni uczniowie:

Sara Rutka – Gliksman z kl. 3b

Stanisław Ogaza z kl. 3b

W kategorii pracy plastycznej płaskiej zostali nagrodzeni uczniowie:

Nikola Paszczak z kl. 3b

Barbara Zając z kl. 3b

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs pt.: Twórczo i kolorowo z legendą został zorganizowany dla uczniów z klas 3 przez bibliotekę szkolną w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt.: Fascynujący świat ukryty w książkach oraz realizacji Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nagrody w konkursie zostały zakupione z otrzymanego dofinansowania z programu Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i włożony trud w przygotowanie prac konkursowych.

Link do fotorelacji

mgr Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz