Książka w emotikonach

Książka w emotikonach

W kwietniu w Naszej szkolnej bibliotece został ogłoszony konkurs pt.: „Książka w emotikonach” dla klas 4 – 6.  Zadaniem uczestników konkursu było zapisanie 7 tytułów książek za pomocą emotikonów, czyli obrazków przedstawiających emocje, przedmioty, przyrodę itp.

Na konkurs wypłynęły 3 prace. Prace były wykonane bardzo starannie. Uczniowie wykazali się pomysłowością przedstawienia elementów graficznych.

Nagrodzeni uczniowie:

Bruno Baryła z kl. 4c

Zuzanna Skrabalak z kl. 5b

Nadia Pietrzkiewicz z kl. 6d

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Prace zostały wystawione na szkolnym korytarzu, obok biblioteki szkolnej.

Konkurs pt.: Książka w emotikonach został zorganizowany dla uczniów z klas 4 – 6 przez bibliotekę szkolną w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt.: Fascynujący świat ukryty w książkach oraz realizacji Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nagrody w konkursie zostały zakupione z otrzymanego dofinansowania z programu Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Link do fotorelacji

mgr Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz