Twórczo i kolorowo z poezją

Twórczo i kolorowo z poezją

W kwietniu biblioteka szkolna zorganizowała konkurs dla uczniów z klas 2 pt.: „Twórczo i kolorowo z poezją”.

Zadaniem uczestników Konkursu było wykonanie ilustracji do wiersza Jana Brzechwy pt.: „Wiosenne porządki”.

Na konkurs wypłynęły 3 prace. Prace były wykonane zgodnie z tematem, bardzo starannie, estetycznie.

Nagrodzeni uczniowie:

Nina Styka z kl. 2a

Natalia Jasiołek z kl. 2b

Zuzanna Góra z kl. 2d

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Prace zostały wystawione na szkolnym korytarzu, obok biblioteki szkolnej.

Konkurs pt.: Twórczo i kolorowo z poezją został zorganizowany dla uczniów z klas 2 przez bibliotekę szkolną w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt.: Fascynujący świat ukryty w książkach oraz realizacji Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nagrody w konkursie zostały zakupione z otrzymanego dofinansowania z programu Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Link to fotorelacji

Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz