Wspomnienie z zakończenia roku szkolnego klas 1-3 :)
Zapraszamy na krótką fotorelację z uroczystego zakończenia roku szkolnego klas 1-3.
Zapraszamy na krótką fotorelację z uroczystego zakończenia roku szkolnego klas 1-3.
W czerwcu było krótko, ale za to intensywnie 🙂
W klasie pierwszej dzieci rysowały swoje wakacyjne marzenia.
W marcu uczennice i uczniowie naszej szkoły podjęli wyjątkowe wyzwanie – odliczanie do wakacji z chemią. Co tydzień publikowano nowe zadania konkursowe z zakresu chemii i pokrewnych nauk przyrodniczych.
Z wielką radością dzielimy się z Uczennicami i Uczniami z naszej szkoły wiadomością o tym, że Olga Kułakowska z klasy 8D została laureatką ogólnopolskiej VII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych.
Dziś reprezentantki naszej szkoły wzieły udział w finałowej turze miejskiego programu „Krakowscy Uczniowie Ratują Życie”. Był to dzień pełen emocji, zaangażowania i świetnej atmosfery.
W dniu 22.06.2026 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Układania Kostki Rubika. Wydarzenie dostarczyło wielu emocji.
W piątek 12 czerwca 2026 r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla klas 4 – 6, w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich wymienionych klas.
Zbliżają się długo wyczekiwane wakacje – czas odpoczynku, podróży i nowych przygód. To również moment, w którym szczególnie ważne jest przypomnienie zasad dbania o zdrowie i bezpieczeństwo.
W ciągu całego roku szkolnego podczas zajęć Future4Me uczniowie klas 2b, 2c i 3a uczestniczyli w innowacji pedagogicznej z języka angielskiego Czytam po angielsku.