Bezpieczne wakacje – ważne przypomnienie
Zbliżają się długo wyczekiwane wakacje – czas odpoczynku, podróży i nowych przygód. To również moment, w którym szczególnie ważne jest przypomnienie zasad dbania o zdrowie i bezpieczeństwo.
Zbliżają się długo wyczekiwane wakacje – czas odpoczynku, podróży i nowych przygód. To również moment, w którym szczególnie ważne jest przypomnienie zasad dbania o zdrowie i bezpieczeństwo.
W ciągu całego roku szkolnego podczas zajęć Future4Me uczniowie klas 2b, 2c i 3a uczestniczyli w innowacji pedagogicznej z języka angielskiego Czytam po angielsku.
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym wyjście naszej klasy. Udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo Magii”.
18 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla klasy 3a :)Były lekcje, kino i na koniec dnia… piknik.
11 czerwca klasa 3b wybrała się na wyjątkową wycieczkę do Muzeum Fotografii MuFo w Krakowie.
W dniu 12.06.2026r. uczniowie z klasy 2a brali udział w wyjątkowych warsztatach teatralnych, bo z udziałem rodziców 🙂
W październiku podczas szkolnego kiermaszu ciast i lemoniady wspólnie zebraliśmy środki na wirtualną adopcję dwóch kotów – Timo i Luka – będących pod opieką fundacji Stawiamy na Łapy. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli mogliśmy wesprzeć zwierzęta potrzebujące pomocy oraz dołożyć swoją cegiełkę do poprawy ich losu.