Wycieczka klasy 4a do Energylandii
W ostatnim czasie uczniowie klasy 4a mieli okazję uczestniczyć w dwudniowej wycieczce do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.
W ostatnim czasie uczniowie klasy 4a mieli okazję uczestniczyć w dwudniowej wycieczce do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.
W dniach 13-17 czerwca 2026r uczniowie naszej szkoły z klas 4, 5 oraz 6 uczestniczyli w wyjeździe na EuroWeek, zorganizowanym przez Panią Martynę Wandor. Było to pięć dni pełnych nauki, integracji oraz wielu niezapomnianych doświadczeń.
11 czerwca klasa 3b wybrała się na wyjątkową wycieczkę do Muzeum Fotografii MuFo w Krakowie.
W dniu 12.06.2026r. uczniowie z klasy 2a brali udział w wyjątkowych warsztatach teatralnych, bo z udziałem rodziców 🙂
Uczniowie klas ósmych wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych realizowanych w ramach projektu „Odkrywaj z nami chemię”. Warsztaty odbyły się w pracowniach Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uczestnicy mieli okazję pracować w profesjonalnym laboratorium chemicznym i samodzielnie wykonywać ciekawe doświadczenia.
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa, we współpracy z Wydziałem Edukacji i Projektów Edukacyjnych UMK, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Szkołą Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, zorganizował XVI edycję konkursu wiedzy o ochronie przeciwpożarowej.
Wycieczka, czyli liczne atrakcje! Zwiedziliśmy zabytkowy dwór magnacki i Niemczówkę. Wiele emocji dostarczyła nam wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci i gra terenowa. Krajobraz świętokrzyski oglądaliśmy z ruin zamku w Chęcinach.
W naszej szkole odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego „1 z 10” dla uczniów klas siódmych. Konkurs był okazją do sprawdzenia wiedzy matematycznej, umiejętności logicznego myślenia oraz szybkiego rozwiązywania zadań.
W październiku podczas szkolnego kiermaszu ciast i lemoniady wspólnie zebraliśmy środki na wirtualną adopcję dwóch kotów – Timo i Luka – będących pod opieką fundacji Stawiamy na Łapy. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli mogliśmy wesprzeć zwierzęta potrzebujące pomocy oraz dołożyć swoją cegiełkę do poprawy ich losu.