Wycieczka do ogrodzieńca
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Klasy 2a i 2d wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską.
Dnia 15 czerwca 2026 roku odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym wyjście naszej klasy. Udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo Magii”.
18 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla klasy 3a :)Były lekcje, kino i na koniec dnia… piknik.
Nasze uczennice zajmują 10 miejsce w Finale Ogólnopolskim Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
W ostatnim czasie uczniowie klasy 4a mieli okazję uczestniczyć w dwudniowej wycieczce do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.
W dniach 13-17 czerwca 2026r uczniowie naszej szkoły z klas 4, 5 oraz 6 uczestniczyli w wyjeździe na EuroWeek, zorganizowanym przez Panią Martynę Wandor. Było to pięć dni pełnych nauki, integracji oraz wielu niezapomnianych doświadczeń.
11 czerwca klasa 3b wybrała się na wyjątkową wycieczkę do Muzeum Fotografii MuFo w Krakowie.
W dniu 12.06.2026r. uczniowie z klasy 2a brali udział w wyjątkowych warsztatach teatralnych, bo z udziałem rodziców 🙂
Uczniowie klas ósmych wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych realizowanych w ramach projektu „Odkrywaj z nami chemię”. Warsztaty odbyły się w pracowniach Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uczestnicy mieli okazję pracować w profesjonalnym laboratorium chemicznym i samodzielnie wykonywać ciekawe doświadczenia.