Zajęcia pozalekcyjne

W roku szkolnym 2017/18 dzieci mogą korzystać z następujących zajęć pozalekcyjnych:

• Zbiórki zuchowe dla dziewczynek i chłopców z klas I – IV.

Gromady zuchowe Zwinne Wiewiórki i Dzielni Wiślanie zapraszają na zbiórki zuchowe.  logowww.szczepczerwonychmakow.pl

• Zajęcia taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca „ArtDance” :   logo

• Lekkoatletyka dla Każdego:  zajęcia dla klas I – III SP w czwartek o godzinie …… (sala 75 / bieżnia).lekkoatletyka-dla-kazdego

=====================================================================================================

Zajęcia szachowe:

b_szachy-exclusive2

• Akademia HandballuPLAKAT AMM
  • ulotka
  • Jest to nowy projekt aktywności sportowej dla dzieci, który został zapoczątkowany w październiku 2012 roku. Od początku października ruszyły pierwsze zajęcia. Jest to forma aktywności ruchowej skierowana dla najmłodszych, czyli dla dzieci od 6 do 10 roku życia.

Akademia Handballu są to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym dla dzieci.
Gry i zabawy z piłką mają na celu wszechstronny harmonijny rozwój psychofizyczny młodego człowieka, zapobieganie powstawaniu wad postawy, oswajanie z piłką, i wdrażanie dzieci do aktywności sportowej od najmłodszych lat.
Treningi odbywają się na hali.
Dzieci z klas I – III mają możliwość zapoznania się z elementami techniki i przepisów gry w piłkę ręczną oraz nauczyć się współpracy zespołowej i zasad fair play na boisku.
Treningi prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską, która prowadzi zajęcia w klasach sportowych w szkole podstawowej i Gimnazjalnym Ośrodku Sportowym.
Organizatorem Akademii Handballu jest SKS KUSY Kraków. Na chwile obecną projektem objęte są dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie, z którą współpracuje Szkolny Klub Sportowy Kusy, w przyszłości chcielibyśmy rozszerzyć działalność na inne krakowskie szkoły.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Nowej Huty i całego Krakowa, którzy chcieli by spróbować swoich sił na zajęciach sportowych, które odbywają się na hali sportowej ZSOS nr 1 os. Handlowe 4.
Przyjdź, zobacz, baw się z nami!
Nowa Huta handballem stoi !