W roku szkolnym 2017/18 dzieci mogą korzystać z następujących zajęć pozalekcyjnych:

• Zbiórki zuchowe dla dziewczynek i chłopców z klas I – IV.

Gromady zuchowe Zwinne Wiewiórki i Dzielni Wiślanie zapraszają na zbiórki zuchowe.  logowww.szczepczerwonychmakow.pl

Warsztaty Szkoły Majsterkowania

Warsztaty Szkoły Majsterkowania to:
-tworzenie, skręcanie, wkręcanie, wbijanie
-wykonanie drewnianej zabawki/przedmiotu
-początek świetnej zabawy
Każdy projekt jest obudowany zabawą, poszerza wiedzę i rozwija
umiejętności, wyobraźnię.

Dlatego….
Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w niesamowitej
przygodzie,dzięki której pogłębią pasję tworzenia, czerpania
radości z własnoręcznie wykonywanych przedmiotów/zabawek. To świetna
zabawa oraz nauka. Dzieci pod okiem instruktora tworzą własne
przedmioty/zabawki, łączą różne materiały ze sobą, używają między innymi
gwoździ, młotków, wkrętów, wkrętarek.

Warsztaty odbywają się we wtorki – 8 razy w roku szkolnym, wg ustalonego
grafiku.
I grupa: 12:30
II grupa: 13:30

kontakt:
Szkoła Majsterkowania
www.facebook.com/szkolamajsterkowania/
mail: info@szkolamajsterkowania.pl
tel. 728 330 111

Zapraszamy na zajęcia z lekkiej atletyki. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w naszej szkole.

• Zajęcia dla klas I – III w SP 91:
  •  Poniedziałek – 16.30 – bieżnia
  • Środa – 16.30 – bieżnia
  • Piątek – 16.00 – sala gimnastyczna nr 5 ( obok wejścia na basen )lekkoatletyka-dla-kazdego

=====================================================================================================

Zajęcia szachowe:

b_szachy-exclusive2

• Akademia HandballuPLAKAT AMM
  • ulotka
  • Jest to nowy projekt aktywności sportowej dla dzieci, który został zapoczątkowany w październiku 2012 roku. Od początku października ruszyły pierwsze zajęcia. Jest to forma aktywności ruchowej skierowana dla najmłodszych, czyli dla dzieci od 6 do 10 roku życia.

Godziny treningów:

• Grupa młodsza klas I – III :

Poniedziałek – 16.30 – 17.30

Środa – 16.30 – 17.30

Nr telefonu kontaktowego: +48-608-652-193

Akademia Handballu są to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym dla dzieci.
Gry i zabawy z piłką mają na celu wszechstronny harmonijny rozwój psychofizyczny młodego człowieka, zapobieganie powstawaniu wad postawy, oswajanie z piłką, i wdrażanie dzieci do aktywności sportowej od najmłodszych lat.
Treningi odbywają się na hali.
Dzieci z klas I – III mają możliwość zapoznania się z elementami techniki i przepisów gry w piłkę ręczną oraz nauczyć się współpracy zespołowej i zasad fair play na boisku.
Treningi prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską, która prowadzi zajęcia w klasach sportowych w szkole podstawowej i Gimnazjalnym Ośrodku Sportowym.
Organizatorem Akademii Handballu jest SKS KUSY Kraków. Na chwile obecną projektem objęte są dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie, z którą współpracuje Szkolny Klub Sportowy Kusy, w przyszłości chcielibyśmy rozszerzyć działalność na inne krakowskie szkoły.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Nowej Huty i całego Krakowa, którzy chcieli by spróbować swoich sił na zajęciach sportowych, które odbywają się na hali sportowej ZSOS nr 1 os. Handlowe 4.
Przyjdź, zobacz, baw się z nami!
Nowa Huta handballem stoi !