Warsztaty Bożonarodzeniowe w klasach 4a i 4b

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Warsztaty Bożonarodzeniowe w klasach 4a i 4b

W dniu 20 grudnia 2022 r. w Naszej Szkole odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe. Uczestniczyły w nich dzieci z klasy 4a i 4b wspierani przez „anioły samorządowe” – uczniów z klasy 8b i 6d.

Celem warsztatów było wykonanie ozdób świątecznych z materiałów zakupionych dzięki wsparciu finansowemu z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

Starsi koledzy i koleżanki z klasy 6 i 8 (działający w Samorządzie Uczniowskim) pomagali uczniom z klasy 4 podczas wykonywania dekoracji świątecznej – wycinane, przyklejanie, malowanie. Uczeń z klasy 6d pokazywał, jak można wykonać różne przedmioty przy użyciu kartki papieru metodą origami.

Wszyscy uczniowie bardzo dobrze się bawili.

Efekty prawie 4-godzinnych warsztatów mogą Państwo oglądnąć na poniższej prezentacji.

 

 

Pin It on Pinterest