Wyniki szkolnych konkursów czytelniczych z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich

Wyniki szkolnego konkursu filmowego pt.: „Młodzieżowe polecajki”

Zadaniem uczestników konkursu było nagranie krótkiego filmu polecającego jedną książkę z literatury dla młodzieży, która nie jest lekturą szkolną.

I miejsce zdobyła Emilia Wawrzonek z klasy 6c za bezbłędne wykonanie pracy konkursowej, czytelną i ciekawą wypowiedz.

II miejsce zdobyła Emilia Jeżowska z klasy 8b za oryginalne wykonanie pracy konkursowej.

Wyniki szkolnego konkursu literackiego pt.: „Literacki SMS”

Zadaniem uczestników było napisanie krótkiej wypowiedzi na 160 znaków (razem ze spacjami) zachęcającej do czytania książek.

I miejsce zdobyła Maja Gos z klasy 6d za oryginalne, pomysłowe wykonanie pracy.

II miejsce zdobyła Emilia Wawrzonek z klasy 6c za ciekawe ujęcie tematu konkursu.

W dniu 24.04.2023 r. odbyło się rozdanie nagród w bibliotece szkolnej. Wszyscy laureaci konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki (literatura dla młodzieży).

Poniżej znajdują się prace laureatów konkursów.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie.
Aleksandra Błażewicz, nauczyciel bibliotekarz