WSZYSCY BĘDZIEMY HARCERZAMI, czyli COOLturalna PRZYGODA na SPORTowo

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

WSZYSCY BĘDZIEMY HARCERZAMI, czyli COOLturalna PRZYGODA na SPORTowo

Szanowni Państwo, R(odzice), U(czniowie), N(auczyciele), niniejszym mamy przyjemność oznajmić wszem i wobec, że Samorząd Od Kusego we współpracy ze Szczepem Czerwonych Maków im. Bohaterów Monte Cassino oraz Stowarzyszeniem Narębski Point realizuje całoroczny projekt pod tytułem „WSZYSCY BĘDZIEMY HARCERZAMI, czyli COOLturalna PRZYGODA na SPORTowo”.

Hasło projektu: GRAM – nie sam, pomagamy, wygrywaMY …

Patron(at) honorowy: Janusz Kusociński, ps. Kusy, Prawdzic (wybitny sportowiec, wzorowy obywatel, Polak patriota)

Cel: organizacja szkolnych obchodów 80 rocznicy bitwy o Monte Cassino w maju 2024 r. oraz pamięć o założycielu Szczepu Czerwonych Maków, komendancie Stanisławie Baranie, a także wieloletnim Dyrektorze szkoły Podstawowej nr 91

A wszystko to w myśl idei, że jeśli chcesz być piękny, mądry, zdrowy, wybierz u Kusego styl życia samorządowy (na sportowo w harcerskim stylu 🙂

Więcej informacji na temat zrealizowanych zadań znajdą Państwo w zakładce DLA UCZNIÓW (Samorząd Uczniowski). Zapraszamy do lektury i opowieści o tym co było, jest i będzie 🙂

Pin It on Pinterest