Nasz udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności 2023

Nasz udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności 2023

W ostatni weekend marca 2023 roku dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności w Krakowie. To kolejna już akcja charytatywna, w czasie której uczniowie pracowali jako wolontariusze na rzecz podopiecznych wspomnianej organizacji non profit.

Jako opiekun wolontariuszy cieszę się, że uczennice i uczniowie znajdują motywację do tego, by po zajęciach obowiązkowych, po treningach sportowych poświęcić swój wolny czas i pracować charytatywnie. Nadal wierzymy, że dobro wraca i to przekonanie dodaje nam chęci i sił. W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszkom i Wolontariuszom za wrażliwe serca i za pracę.