Olga z klasy 8D laureatką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Z wielką radością dzielimy się z Uczennicami i Uczniami z naszej szkoły wiadomością o tym, że Olga Kułakowska z klasy 8D została laureatką ogólnopolskiej VII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych.
Droga Olgo, pokazałaś, że laury w życiu zdobywa się wytrwałą pracą i pasją.
Wielkie gratulacje!
W imieniu Dyrekcji szkoły i całej szkolnej społeczności życzymy Ci dalszych sukcesów.





















