Klasy ósme na rzecz szkoły specjalnej

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Klasy ósme na rzecz szkoły specjalnej

Z wielką dumą informujemy, że 28 Uczniów z klas ósmych wzięło udział w dniu 11 stycznia 2023 roku w działaniach dobroczynnych na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami – podopiecznych szkoły specjalnej przy ul Ułanów 25 w Krakowie.

W ramach pomocy Uczniowie upiekli słodkie przekąski, przygotowali salę, obsługiwali dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, rozmawiali z nimi, pomagali im w czasie spożywania słodkości, a na koniec wszystko posprzątali jako ekipa Dobra. Wykazali się ogromną empatią i wrażliwością, co jest bardzo istotne w czasie wzrastania człowieka.

Reasumując – zaprosiliśmy te dzieciaki do naszej słodkiej, świątecznej restauracji „Pod Biegunem”, by pełni radości i słodkości mogli spędzić środę, czyli środek tygodnia.

Ogromnie dziękujemy naszym Wielkim Uczniom i to oczywiście nie koniec współpracy z tą szkołą specjalną. Uśmiechy dzieci nas zwyczajnie „zaraziły” do następnych działań.

 

 

Pin It on Pinterest