„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Wynik konkursu szkolnego pt: „ BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Konkurs na wykonanie gry o ruchu drogowym.

Uczniowie stworzyli własną grę, której tematyką były przepisy ruchu drogowego. Do wykonania gry użyli materiałów odnawialnych i podlegających recyklingowi. Jedynym ograniczeniem była wyobraźnia twórców.

Celem konkursu było rozwijanie zdolności manualnych oraz propagowanie troski o środowisko.

Podczas oceniania prac konkursowych pod uwagę brane było estetyka i pomysł na reguły rozgrywki.

Poziom prac był bardzo wysoki a pomysłowość twórców przerosło nasze oczekiwania.

Na lekcji techniki będzie możliwość wspólnego przetestowania jak i zagrania w stworzoną grę.

Dziękujemy za niezapomniane wrażenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Marta Mędel i Marlena Radomska

I miejsce Lena Wywiał kl. 6c, Maja Gos kl. 6d

II miejsce Dominik Kossakowski kl. 4d, Wiktoria Jeziorska kl. 6d, Aleksandra Terlecka kl. 6c

III miejsce Adam Kędzior kl.4a, Olga Kułakowska kl. 5d, Adam Kochmański kl. 5b