Jak współpracujemy ze Stowarzyszeniem Sursum Corda?

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Jak współpracujemy ze Stowarzyszeniem Sursum Corda?

Wolontariusze i wolontariuszki działający w Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie współpracują od kilkunastu już miesięcy ze Stowarzyszeniem Sursum Corda z Nowego Sącza. Współpraca ta przyniosła nam konkretne efekty: po pierwsze w czasie dwudniowego szkolenia w Akademii szkolnego koordynatora wolontariatu poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat uwarunkowań prawnych wolontariatu. Ponadto zostaliśmy jako szkoła wytypowani do udziału w projekcie Wolontariat szkolny – wiedza i narzędzia, który był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Poniżej wyświetlany film pokazuje, jak placówki oświatowe z Małopolski – a wśród nich nasza szkoła – celebrowały Dzień Wolontariusza.

Link do filmu: https://www.sc.org.pl/app/files/2023/01/aktualizacje-i-ogloszenia-2.mp4?_=1

Pin It on Pinterest