Piknik klasy 3a w świetlicy

18 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla klasy 3a :)Były lekcje, kino i na koniec dnia… piknik.
Grupa świetlicowa dzieci z klasy 3a wybrała się na kameralny piknik przy Łąkach Nowohuckich. Mimo tego, że mieliśmy niewiele czasu, udało nam się zjeść trochę zdrowych (i niezdrowych;) przekąsek, wspólnie się pobawić oraz w drodze powrotnej pójść na lody. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, aż szkoda było wracać 🙂





















