I will be everything

I will be everything

W roku 2019 i 2020 uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym projekcie artystycznym „I will be everything”. W ramach projektu uczniowie brali udział w warsztatach artystyczno-teatralnych prowadzonych przez Mateusza Wróbla i innych aktorów Teatru Figur.

Dzieci stworzyły i zaprezentowały własne etiudy teatralne z użyciem technik teatru cienia.  Uczniowie zostali też zaproszeni do Teatru Proxima, w którym zobaczyli wspaniałe przedstawienie finałowe stworzone przez międzynarodowy zespół zainspirowany twórczością dzieci. Projekt był koordynowany w naszej szkole przez Dobrawę Branicką i realizowany w ramach zajęć edukacji emocjonalnej i terapii pedagogicznej. A oto szczegółowy opis projektu: