Pasowanie na ucznia

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Pasowanie na ucznia

24 września 2021 roku dzieci z klas pierwszych w obecności Dyrekcji szkoły, nauczycieli, swoich rodziców i starszych uczniów złożyli uroczyste ślubowanie.

Koleżanki i kolega z klasy trzeciej powitali ich serdecznie uśmiechem, wierszem i dobrym słowem. Dyrekcja pasowała każdego pierwszaka na ucznia. Dzieci z klas pierwszych przygotowały i pięknie zaśpiewały piosenki o szkole. Swoje występy pierwszaki podkreśliły rytmicznym machaniem kolorowymi wstążkami oraz uśmiechniętymi papierowymi buźkami. Na koniec uroczyste chwile zostały uwiecznione na wspólnych fotografiach. Każdy uczeń otrzymał od Dyrekcji zabawny ołówek, od  wychowawczyni dyplom, a od rodziców miłą słodką niespodziankę.

« z 2 »

Ślubowanie klas pierwszych

 

Ślubowanie: klasa 1A

 

Ślubowanie: klasa 1B

 

Ślubowanie: klasa 1C