Super Akcja PatrioTYzm: podaj dalej

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Super Akcja PatrioTYzm: podaj dalej

Zdjęcie wygranego plakatu.

Z  okazji Święta Niepodległości Samorząd Od Kusego wraz z nauczycielami historii zorganizowali Super Akcję pod hasłem PatrioTyzm: podaj dalej.

W jej ramach została zorganizowana audycja słowna muzyczna przez szkolny radiowęzeł pt. Oj! Czy zna(sz) hymn? wraz z konkursem na najciekawszą klasową interpretację słów piosenki Marka Grechuty Ojczyzna oraz tekstu hymnu narodowego, „Mazurka Dąbrowskiego”. Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy fakt, że w konkurencji zespołowej wygrał projekt uczniów klasy 6 D (wych. p. Alina Zachwieja), a indywidualnie nagrodę otrzymał Filip Hałatek z klasy 5 B (wych. Magdalena Guzik – Jurkowska).

Dodatkowo uczniowie klas 5 w ramach projektu „Szkoła do hymnu” przygotowali muzyczną niespodziankę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania w patriotyczny projekt upamiętniający to ważne listopadowe święto.

Zdjęcie plakatu.

Pin It on Pinterest