KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ

Zdjęcie kartek świątecznych.

W grudniu bieżącego roku uczniowie klas siódmych i ósmych mogli wziąć udział w konkursie na najładniejszą kartkę o tematyce związanej ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Aby do niego przystąpić należało wykonać dowolną techniką pracę plastyczną w formie kartki świątecznej. Dodatkowym warunkiem było umieszczenie na niej życzeń w języku niemieckim 🙂 . Na konkurs napłynęło bardzo dużo ciekawych prac. Biorąc pod uwagę ich poprawność językową, oryginalność i estetykę wykonania nagrodzono 6 uczniów: Julię Klęk 7b, Eryka Kitę 7d, Kacpra Wojtaszka 7d, Natalię Chrząszcz 7e, Karolinę Zawadę 8a i Zofię Łapajerską 8d.

Za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna była Joanna Szczurek.