Wiosna/Lato w „Ogrodzie 4 żywiołów”

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Wiosna/Lato w „Ogrodzie 4 żywiołów”

Powrót do szkoły był bardzo ekscytujący, także w Naszym szkolnym ogrodzie. Działo się dużo, dzięki pomocy bardzo wielu osób.

Nasi wspaniali i pracowici rodzice w ekspresowym tempie poskładali i zaimpregnowali ławostoły oraz podwyższone grządki. Nauczyciele pomogli w pomalowaniu domku na narzędzia, ułożeniu skalniaczka oraz posadzeniu drzew, krzewów i kwiatów, które uczniowie chętnie podlewali. Ogromną pomoc otrzymaliśmy także od strażaków ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, którzy wraz z naszymi panami konserwatorami wyciągali koszmarnie ciężkie kostki chodnikowe, aby ich miejsce zajęły rośliny. Wszystkim Wam należą się ogromne podziękowania. Ten Ogród to Nasze wspólne dzieło!